Bilety autobusoweLotnisko-Chopina-Warszawa - Łoniów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Chopina Warszawa — Łoniów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
05:10
Czas przejazdu03 h. 21 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
08:31
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Chopina Warszawa — Łoniów w 2020 roku

Codziennie
00:20
Czas przejazdu03 h. 16 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
03:36
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
09:10
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
12:37
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
11:10
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
14:37
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
13:40
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
17:07
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
15:10
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:37
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
18:10
Czas przejazdu03 h. 16 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
21:26
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
19:10
Czas przejazdu03 h. 16 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
22:26
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
20:50
Czas przejazdu03 h. 16 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
00:06
+1 dzień
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu03 h. 16 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
01:56
+1 dzień
Łoniów
ŁONIÓW, Łoniów
60,42 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, wto
08:14
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
11:41
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Codziennie
12:14
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
15:41
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Poza wto i nie
15:14
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
18:41
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
pon, wto
16:44
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
20:11
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Poza wto i nie
18:14
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
21:41
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
pon, wto
19:59
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
23:26
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
W poniedziałki
21:14
Czas przejazdu03 h. 27 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
00:41
+1 dzień
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:
Codziennie
23:10
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Chopina Warszawa
Okęcie, Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)
02:35
+1 dzień
Łoniów
krajowa 9 (za rondem), Łoniów
63,00 
Przewoźnik: LUNA TRANS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Łoniów
Informacje o trasie autobusu Lotnisko Chopina Warszawa — Łoniów
18
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 23 min.
Szacowany czas podróży
00:20 — 03:36
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:10 — 02:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
63 — 63 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami