Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraśnik — Bolonia w 2019 rok roku

11:00
KRASNIK, Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
w drodze 24 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:45+1 dzień
BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:30
Przystanek, pl. Stanisława Surdackiego
w drodze 24 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, Bologna
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
05:30
Dworzec PKS, Kraśnik
w drodze 22 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
AUTOGRILL CANTAGALLO, Bologna
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw

Rozkład jazdy autobusów Kraśnik — Bolonia w 2019 rok roku

Codziennie
11:00
24 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kraśnik

KRASNIK, Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)

11:45
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

274,38 
11:00
Kraśnik
KRASNIK, Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
11:45
+1 dzień
Bolonia
BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SINDBAD
W poniedziałki
03:30
24 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraśnik

Przystanek, pl. Stanisława Surdackiego

04:20
+1 dzień

Bolonia

Dworzec autobusowy, Bologna

310,00 
03:30
Kraśnik
Przystanek, pl. Stanisława Surdackiego
04:20
+1 dzień
Bolonia
Dworzec autobusowy, Bologna
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MIS
pon, czw
05:30
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraśnik

Dworzec PKS, Kraśnik

03:45
+1 dzień

Bolonia

AUTOGRILL CANTAGALLO, Bologna

320,00 
05:30
Kraśnik
Dworzec PKS, Kraśnik
03:45
+1 dzień
Bolonia
AUTOGRILL CANTAGALLO, Bologna
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA
Popularne kierunki
Z miasta Kraśnik
Do miasta Bolonia
Do miasta Kraśnik
Z miasta Bolonia
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!