Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kowel — Zaporoże w 2018 rok roku

05:35
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:20
Przystanek; ploshcha Svobody
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 25.12, 14.01, 21.01, 28.01...
01:30
Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42
Czas przejazdu 21 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
17.12, 25.12, 14.01, 21.01, 28.01...
05:35
Czas przejazdu 15 h. 45 min

Kowel

Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1

21:20

Zaporoże

Przystanek; ploshcha Svobody

116
05:35
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1
06:45
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
08:00
Równe
"Dworzec autobusowy Chayka; ul. Gagarina; 16B"
10:15
Żytomierz
"Przystanek; ploshcha Peremohy 3"
12:15
Kijów
"Metro Kharkivska (McDonalds); prospekt Mykoly Bazhana 3B"
12:45
Kijów
"Metro Kharkivska (McDonalds); prospekt Mykoly Bazhana 3B"
16:30
Połtawa
"Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom"
17:30
Krasnohrad
"Dworzec autobusowy Krasnohrad; ul. Poltavska 91"
19:20
Nowomoskowsk
"Przystanek; ul. Hetmanska 34"
20:00
Dnipro
"Cyrk; ul. Sicheslavska Naberezhna 29A"
21:20
Zaporoże
Przystanek; ploshcha Svobody
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Fomenko K.A." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
01:30
Czas przejazdu 21 h. 25 min

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42

22:55

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

118
01:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kowel
Do miasta Zaporoże
Do miasta Kowel
Z miasta Zaporoże