Bilety autobusoweKępno - Bełchatów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kępno — Bełchatów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
15:05
Czas przejazdu02 h. 00 min
Kępno
Kępno, ul. Broniewskiego
17:05
Bełchatów
25,75 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kępno — Bełchatów w 2020 roku

W poniedziałki
10:16
Czas przejazdu02 h. 05 min
Kępno
12:21
Bełchatów
25,75 
Przewoźnik: Expressbus
Ocena:
W poniedziałki
22:18
Czas przejazdu02 h. 02 min
Kępno
00:20
+1 dzień
Bełchatów
25,75 
Przewoźnik: Expressbus
Ocena:
Codziennie
13:25
Czas przejazdu02 h. 30 min
Kępno
Kępno, Kępno, Dworzec Autobusowy
15:55
Bełchatów
Bełchatów, Bełchatów, ul. Sienkiewicza
26,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kępno
Do miasta Kępno
Informacje o trasie autobusu Kępno — Bełchatów
4
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 9 min.
Szacowany czas podróży
10:16 — 12:21
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:18 — 00:20
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
27 — 27 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami