Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Eindhoven — Legnica

Najlepsza oferta

pon, pią
18:00
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Eindhoven

Dworzec Autobusowy, ul. Johna Kennedy

05:45
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

210,94 

Rozkład jazdy autobusów Eindhoven — Legnica w 2019 rok

Codziennie
14:30
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Eindhoven

Parking 1 za dw.kolejowym ul. Dorgelolaan, Eindhoven

03:50
+1 dzień

Legnica

PKS, Ul.Dworcowa, Legnica

282,00 
pon, czw, sob
23:10
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Eindhoven

Dworzec Autobusowy, ul. Johna Kennedy

10:45
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

300,90 
Popularne kierunki
Z miasta Eindhoven
Do miasta Eindhoven
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu