Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

pon, wto, pią, sob
19:30
35 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

06:00
+2 dni

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

240,00 
19:30
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
06:00
+2 dni
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
Codziennie
05:40
31 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

13:25
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

240,98 
05:40
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
09:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:25
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Neoplan
wto, pią, nie
09:45
35 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

21:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

243,85 
09:30
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kamieńskie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Wierchniednieprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Gorzów Wielkopolski, Polska, Lubuskie
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, pią, sob
19:30
34 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

05:50
+2 dni

Gorzów Wielkopolski

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

243,85 
19:20
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:50
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
03:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
02:25
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
04:25
Świebodzin
Dworzec autobusowy, ul. Artura Grottgera 5
05:50
+2 dni
Gorzów Wielkopolski
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży