Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Delatyn — Praga w 2019 rok roku

10:15
Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia
w drodze 22 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią
11:00
Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia
w drodze 21 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Delatyn — Praga w 2019 rok roku

wto, czw, pią
10:15
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia

08:25
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

139,95 
10:10
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia
10:25
Nadvirna
Dworzec autobusowy Nadvirna, ul. Vokzalna 2
10:55
Bohorodczany
Dworzec autobusowy Bogorodchany, ul. Shevchenka 46
11:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
13:25
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
16:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
22:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:55
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
05:25
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
08:25
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
Codziennie
11:00
21 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia

08:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

181,93 
10:55
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia
11:25
Nadvirna
Dworzec autobusowy Nadvirna, ul. Vokzalna 2
12:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:30
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
15:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
17:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:45
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
05:45
Brno
Przystanek, ul. Opushtena 227/4
08:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Popularne kierunki
Z miasta Delatyn
Do miasta Praga
Do miasta Delatyn
Z miasta Praga
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!