Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Brno — Delatyn w 2019 rok roku

22:15
Zwonarka; ul. Plotni
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob, nie
20:30
Przystanek; ul. Opushtena 227/4
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
20:30
Przystanek; ul. Opushtena 227/4
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, sob
15:30
Przystanek; ul. Opushtena 227/4
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
czw, sob, nie
22:15
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Brno

Zwonarka; ul. Plotni

14:20
+1 dzień

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia

133
22:15
Brno
Zwonarka; ul. Plotni
01:25
Ołomuniec
"Olomouc; Olomouc"
04:15
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
05:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:20
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
09:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:50
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
11:20
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
11:50
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
12:50
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
13:15
Bohorodczany
"Dworzec autobusowy Bogorodchany; ul. Shevchenka 46"
13:50
Nadvirna
"Dworzec autobusowy Nadvirna; ul. Vokzalna 2"
14:20
+1 dzień
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
20:30
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Brno

Przystanek; ul. Opushtena 227/4

13:55
+1 dzień

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia

168
20:30
Brno
Przystanek; ul. Opushtena 227/4
21:25
Ołomuniec
"Przystanek komunikacji miejskiej (obok dworca autobusowego); ul. Sladkovskeho 142/32"
22:10
Ostrawa
"Stacja paliw Eurooil; trasa D1; 368 km"
23:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
01:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
07:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
08:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
08:55
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
09:50
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
11:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
11:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
13:25
Nadvirna
"Dworzec autobusowy Nadvirna; ul. Vokzalna 2"
13:55
+1 dzień
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pią, sob
20:30
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Brno

Przystanek; ul. Opushtena 227/4

13:55
+1 dzień

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia

168
20:30
Brno
Przystanek; ul. Opushtena 227/4
21:25
Ołomuniec
"Przystanek komunikacji miejskiej (obok dworca autobusowego); ul. Sladkovskeho 142/32"
22:10
Ostrawa
"Stacja paliw Eurooil; trasa D1; 368 km"
23:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
01:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
07:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
08:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
08:55
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
09:55
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
11:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
11:50
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
13:20
Nadvirna
"Dworzec autobusowy Nadvirna; ul. Vokzalna 2"
13:55
+1 dzień
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:30
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Brno

Przystanek; ul. Opushtena 227/4

11:00
+1 dzień

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia

168
15:30
Brno
Przystanek; ul. Opushtena 227/4
16:20
Ołomuniec
"Przystanek komunikacji miejskiej (obok dworca autobusowego); ul. Sladkovskeho 142/32"
17:55
Ostrawa
"Stacja paliw Eurooil; trasa D1; 368 km"
19:15
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
20:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
05:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:40
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
07:25
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
08:15
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
09:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
10:30
Nadvirna
"Dworzec autobusowy Nadvirna; ul. Vokzalna 2"
11:00
+1 dzień
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Delatyn
Do miasta Brno
Z miasta Delatyn
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!