Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bratysława — Chust w 2019 rok roku

00:30
Dworzec autobusowy Bratysława, ulica Botova; dom 31
w drodze 11 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40
Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, sob
00:30
Bratislava [*SK],,AS, Bratislava
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:15
Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw

Rozkład jazdy autobusów Bratysława — Chust w 2019 rok roku

wto, śro, czw, sob
00:30
11 godz. 10 min w drodze

Bratysława

Dworzec autobusowy Bratysława, ulica Botova; dom 31

11:40

Chust

Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118

150,21 
00:10
Bratysława
Dworzec autobusowy Bratysława, ulica Botova; dom 31
02:45
Żylina
Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja
04:30
Poprad
Dworzec Autobusowy, ul. Jiriho Wolkera
05:30
Preszów
Dworzec Autobusowy, ul. Kosicka
06:00
Koszyce
Dworzec autobusowy Koszyce, ulica Staničné námestie; dom 9
07:00
Michalovce
Dworzec autobusowy, ul. Lastomirska 1
07:30
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
Przystanek PPC, Uszhorod
08:50
Użhorod
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2
09:50
Mukaczewo
Dworzec autobusowy, ul. Akademika Pawlowa 14
10:50
Irszawa
Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42
11:40
Chust
Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw
00:30
12 godz. 45 min w drodze

Bratysława

Bratislava [*SK],,AS, Bratislava

14:15

Chust

Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118

154,95 
00:30
Bratysława
Bratislava [*SK],,AS, Bratislava
14:15
Chust
Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • DMD Group
Popularne kierunki
Do miasta Chust
Z miasta Chust
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!