Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Bydgoszcz w 2019 rok roku

wto, pią, nie
18:00
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

miejsce lądowania sprawdzane menedżera, +380669330303; +380689330303; +380739330303

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

205,44 
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W środy
18:00
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

21:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

205,44 
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:45
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw, sob
18:00
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

21:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

205,44 
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:45
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:00
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

205,44 
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
18:00
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

21:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

206,04 
18:00
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP
Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Boryspol
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!