Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Bydgoszcz w 2018 rok roku

18:00
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 27 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
18:00
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:00
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:00
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 27 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
pon, czw, sob
18:00
Czas przejazdu 27 h. 00 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

21:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

203
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
17:40
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
18:45
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:45
Gniezno
"Przystanek; ul. Kolejowa 2"
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:00
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

203
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:00
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Boryspol

miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

203
18:00
Boryspol
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W środy
18:00
Czas przejazdu 27 h. 00 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

21:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

203
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
17:40
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
18:45
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:45
Gniezno
"Przystanek; ul. Kolejowa 2"
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Boryspol