Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bolonia — Sanok

Najlepsza oferta

pon, czw, sob
16:00
Czas przejazdu28 h. 50 min
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

20:50
+1 dzień

Sanok

Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego

318,24 

Rozkład jazdy autobusów Bolonia — Sanok w 2019 rok roku

pon, czw
17:30
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

17:15
+1 dzień

Sanok

Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego

318,24 
W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu22 h. 45 min
+1 dzień

Bolonia

Dworzec autobusowy, Bologna

13:45
+1 dzień

Sanok

Dworzec Kolejowy, ul. Alojzego Metzgera

343,60 
W poniedziałki
01:30
Czas przejazdu20 h. 00 min

Bolonia

Autogrill castelbentivoglio ovest st.benz ESSO, Bologna

21:30

Sanok

Dworzec Kolejowy Płock, ul. Dworcowa

386,20 
Popularne kierunki
Z miasta Bolonia
Do miasta Sanok
Do miasta Bolonia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu