Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Białystok - Zambrów

od 15 zł, 13 lis

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Zambrów w dniu 2018 rok

00:23
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
01:25
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:45
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
05:50
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
04:53
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
05:55
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:29
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 06 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
07:35
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:23
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
09:25
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
10:05
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:23
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
11:25
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:29
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 06 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
13:35
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:15
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
14:20
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, nie
14:23
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
15:25
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:45
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
16:50
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:23
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 01 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
17:25
Przystanek; ul. Białostocka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
00:23
Czas przejazdu 01 h. 02 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

01:25

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
00:23
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
01:25
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
04:45
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

05:50

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
04:45
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
05:50
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
04:53
Czas przejazdu 01 h. 02 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

05:55

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
04:53
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
05:55
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:29
Czas przejazdu 01 h. 06 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

07:35

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
06:29
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
07:35
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:23
Czas przejazdu 01 h. 02 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

09:25

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
08:23
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
09:25
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

10:05

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
09:00
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
10:05
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:23
Czas przejazdu 01 h. 02 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

11:25

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
10:23
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
11:25
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:29
Czas przejazdu 01 h. 06 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

13:35

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
12:29
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
13:35
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią, nie
13:15
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

14:20

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
13:15
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
14:20
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:23
Czas przejazdu 01 h. 02 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

15:25

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
14:23
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
15:25
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:45
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

16:50

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
15:45
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
16:50
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:23
Czas przejazdu 01 h. 02 min

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

17:25

Zambrów

Przystanek; ul. Białostocka

17
16:23
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:25
Zambrów
Przystanek; ul. Białostocka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki