Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łuck — Bielsko-Biała w 2019 rok roku

wto, czw, pią, sob, nie
16:30
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

07:15
+1 dzień

Bielsko-Biała

Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7

117,39 
16:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:30
Horochów
Przystanek, ul. Lutska 27
18:50
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
19:55
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
20:25
Włodzimierz Wołyński
Bielsko-Biała, Polska, Śląskie
21:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:35
Tychy
Szpital Wojewódzki, ul. Wyszyńskiego
06:40
Pszczyna
Centrum Handlowe, ul. W. Broniewskiego 1
07:15
+1 dzień
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kantol
  • MAN (free)
W czwartki
00:10
15 godz. 50 min w drodze

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

15:00

Bielsko-Biała

Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7

138,67 
23:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:45
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
09:15
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
11:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pustovit V.V.
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Łuck
Do miasta Łuck
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!