Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łuck — Bielsko-Biała w 2018 rok roku

16:30
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Warszawska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
Czas przejazdu 14 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Warszawska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią, sob, nie
W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

07:15
+1 dzień

Bielsko-Biała

Dworzec autobusowy; ul. Warszawska 7

110
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
07:15
+1 dzień
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy; ul. Warszawska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KANTOL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, pią, sob, nie
16:30
Czas przejazdu 14 h. 45 min
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39

07:15
+1 dzień

Bielsko-Biała

Dworzec autobusowy; ul. Warszawska 7

116
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39
17:30
Horochów
"Przystanek; ul. Lutska 27"
18:50
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
19:55
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
20:25
Włodzimierz Wołyński
"Bielsko-Biała; Polska, Śląskie"
21:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:35
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:35
Tychy
"Szpital Wojewódzki; ul. Wyszyńskiego"
06:40
Pszczyna
"Centrum Handlowe; ul. W. Broniewskiego 1"
07:15
+1 dzień
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy; ul. Warszawska 7
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PL Kantol

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Łuck
Do miasta Łuck