Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweŁadyżyn - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ładyżyn — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza nie
06:20
Czas przejazdu02 h. 25 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
08:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
24,43 
Przewoźnik: НЕМИРІВСЬКЕ
Autobus: МЕРСЕДЕС 35
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ładyżyn — Winnica w 2021 roku

Poza pią i sob
08:45
Czas przejazdu01 h. 50 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
10:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
25,06 
Przewoźnik: БОЙКО ІГОР ІВАНОВИЧ
Autobus: ЭТАЛОН-23
Ocena:
Codziennie
06:45
Czas przejazdu02 h. 10 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
08:55
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
25,07 
Przewoźnik: ГАЙСИНСКОЕ
Autobus: НЕОПЛАН-35
Ocena:
Codziennie
10:25
Czas przejazdu01 h. 50 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
12:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
25,07 
Przewoźnik: КУЦА ЛОЛА ТУРАБАЇВНА
Autobus: ЭТАЛОН-23
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
18:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
25,07 
Przewoźnik: БОЙКО ІГОР ІВАНОВИЧ
Autobus: ЭТАЛОН-23
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu01 h. 50 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
19:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
25,07 
Przewoźnik: КУЦА ЛОЛА ТУРАБАЇВНА
Autobus: ЭТАЛОН-23
Ocena:
Codziennie
08:10
Czas przejazdu02 h. 05 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
10:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
25,19 
Przewoźnik: БОБРИК И.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
26,92 
Przewoźnik: БОЙКО ІГОР ІВАНОВИЧ
Autobus: ЭТАЛОН-23
Ocena:
Codziennie
13:20
Czas przejazdu02 h. 40 min
Ładyżyn
Dworzec autobusowy, ul. Procyszyna 10
16:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
26,92 
Przewoźnik: ГАЙСИНСКОЕ
Autobus: НЕОПЛАН-35
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Do miasta Ładyżyn
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Ładyżyn — Winnica
9
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 12 min.
Szacowany czas podróży
06:20 — 08:45
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:30 — 19:20
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20 — 27 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami