Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Września — Odessa w 2019 rok roku

wto, czw, nie
12:00
30 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Września

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

252,12 
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Września
Do miasta Odessa
Do miasta Września
Z miasta Odessa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży