Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Toruń — Humań w 2019 rok roku

Codziennie
12:00
24 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

12:45
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

126,23 
11:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:30
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
03:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:45
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
13:55
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

12:15
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

153,00 
13:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
12:15
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
12:40
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

12:55
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

175,00 
12:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
13:40
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
15:00
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
03:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:55
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
12:40
23 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

12:55
+1 dzień

Humań

ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Humań

180,25 
12:40
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
12:55
+1 dzień
Humań
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Humań
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
10:20
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

12:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

200,00 
10:10
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
11:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
12:20
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (22)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
10:20
25 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

12:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

200,00 
10:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
12:40
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
wto, czw, nie
13:00
25 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

14:55
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

200,82 
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
10:20
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

12:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

206,00 
10:10
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
11:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
12:20
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (22)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Do miasta Humań
Do miasta Toruń
Z miasta Humań
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży