Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tczew — Kołomyja w 2019 rok roku

09:10
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
w drodze 24 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie

Rozkład jazdy autobusów Tczew — Kołomyja w 2019 rok roku

wto, czw, nie
09:10
24 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tczew

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

09:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

223,91 
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Tczew
Do miasta Kołomyja
Do miasta Tczew
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!