Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Słonimce — Brześć

Najlepsza oferta

Codziennie
14:55
Czas przejazdu03 h. 17 min

Słonimce

СЛОНИМ_АС(СЛОНИМ) -- Беларусь, Słonimce

18:12

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

24,55 

Rozkład jazdy autobusów Słonimce — Brześć w 2019 roku

Codziennie
07:20
Czas przejazdu03 h. 39 min

Słonimce

СЛОНИМ_АС(СЛОНИМ) -- Беларусь, Słonimce

10:59

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

25,97 
W poniedziałki
14:13
Czas przejazdu03 h. 32 min

Słonimce

СЛОНИМ_АС(СЛОНИМ) -- Беларусь, Słonimce

17:45

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

27,84 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu