Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Grójec w 2018 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Przystanek; ul. Armii Krajowej 50
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13

04:15
+1 dzień

Grójec

Przystanek; ul. Armii Krajowej 50

123
15:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:00
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:00
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
01:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
03:10
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
04:15
+1 dzień
Grójec
Przystanek; ul. Armii Krajowej 50
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Sławuta
Z miasta Grójec