Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ryga — Valmiera

Najlepsza oferta

Codziennie
21:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

22:20

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 

Rozkład jazdy autobusów Ryga — Valmiera w 2019 roku

Codziennie
07:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

08:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
08:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

09:40

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

11:10

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
11:05
Czas przejazdu01 h. 20 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

12:25

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
11:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

13:00

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu01 h. 20 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

15:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
14:34
Czas przejazdu01 h. 26 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

16:00

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
15:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

16:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
Codziennie
16:05
Czas przejazdu01 h. 25 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

17:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
16:55
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

18:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
17:55
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

19:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
Codziennie
19:35
Czas przejazdu01 h. 15 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

20:50

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

21:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
pon, wto, czw, pią
22:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

23:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
Codziennie
23:40
Czas przejazdu01 h. 10 min
+1 dzień

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

00:50
+1 dzień

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

15,70 
Codziennie
06:55
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

08:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
Codziennie
08:05
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

09:40

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
09:35
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

11:10

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu01 h. 45 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

12:25

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
11:25
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

13:00

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

13:55

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
13:20
Czas przejazdu01 h. 45 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

15:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
14:07
Czas przejazdu01 h. 53 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

16:00

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
14:55
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

16:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
15:40
Czas przejazdu01 h. 50 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

17:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
16:30
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

18:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
17:30
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

19:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
18:10
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

19:45

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu01 h. 40 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

20:50

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
Codziennie
19:55
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

21:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
20:45
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

22:20

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
W poniedziałki
21:25
Czas przejazdu01 h. 25 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

22:50

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
Codziennie
21:55
Czas przejazdu01 h. 35 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

23:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
W poniedziałki
22:40
Czas przejazdu01 h. 19 min

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

23:59

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
Codziennie
23:10
Czas przejazdu01 h. 40 min
+1 dzień

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

00:50
+1 dzień

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

20,62 
pon, wto, czw, pią
06:20
Czas przejazdu02 h. 10 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

08:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
pon, śro, czw
09:45
Czas przejazdu01 h. 50 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

11:35

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
Codziennie
10:05
Czas przejazdu02 h. 20 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

12:25

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
pon, wto, czw, pią
12:45
Czas przejazdu02 h. 20 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

15:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu02 h. 25 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

16:00

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
Codziennie
15:05
Czas przejazdu02 h. 25 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

17:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
W poniedziałki
16:35
Czas przejazdu02 h. 00 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

18:35

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu02 h. 15 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

19:05

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu02 h. 10 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

19:45

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
pon, wto, czw, pią
19:20
Czas przejazdu02 h. 10 min

Ryga

Sēnīte (7069), Ryga

21:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
W poniedziałki
20:05
Czas przejazdu01 h. 55 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

22:00

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
pon, wto, czw, pią
20:10
Czas przejazdu02 h. 10 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

22:20

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
Codziennie
21:20
Czas przejazdu02 h. 10 min

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

23:30

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
pon, wto, czw, pią
22:50
Czas przejazdu02 h. 00 min
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

00:50
+1 dzień

Valmiera

Valmieras AO (8344), Valmiera

23,36 
Popularne kierunki
Z miasta Ryga
Do miasta Valmiera
Do miasta Ryga
Z miasta Valmiera
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu