Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wilno — Ryga

Najlepsza oferta

Poza wto
23:15
Czas przejazdu03 h. 45 min
+1 dzień

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

03:00
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

71,83 

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Ryga w 2019 roku

Poza sob
23:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

03:00
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

71,83 
Codziennie
22:30
Czas przejazdu04 h. 05 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

02:35
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

72,08 
Codziennie
22:45
Czas przejazdu03 h. 45 min
+1 dzień

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

02:30
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

72,08 
Codziennie
02:40
Czas przejazdu04 h. 20 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

07:00

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

73,71 
Codziennie
03:20
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

07:20

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,11 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu04 h. 15 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

11:45

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,11 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu04 h. 25 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

13:55

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,11 
Poza sob
12:00
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

16:00

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,11 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

18:45

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,11 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

21:55

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,11 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu04 h. 20 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

02:20
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,11 
pon, wto, śro
02:07
Czas przejazdu04 h. 53 min

Wilno

Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A

07:00

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,32 
W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu04 h. 15 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

14:15

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

78,32 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu04 h. 15 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

14:30

Ryga

Riga Ferry Port, Ryga

78,32 
Codziennie
06:45
Czas przejazdu04 h. 10 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

10:55

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

80,44 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu04 h. 35 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

11:35

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

80,44 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu04 h. 15 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

13:15

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

81,39 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

13:15

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

81,39 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu03 h. 55 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

11:40

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu04 h. 15 min

Wilno

Przystanek, ul. Ukmerges Garve 221

13:55

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu04 h. 05 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

14:15

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Poza sob
12:10
Czas przejazdu03 h. 50 min

Wilno

Przystanek, ul. Ukmerges Garve 221

16:00

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

16:15

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu04 h. 10 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

17:40

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu03 h. 55 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

17:40

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

18:30

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
14:55
Czas przejazdu03 h. 50 min

Wilno

Przystanek, ul. Ukmerges Garve 221

18:45

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu04 h. 15 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

21:45

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
17:45
Czas przejazdu04 h. 00 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

21:45

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu03 h. 45 min

Wilno

Przystanek, ul. Ukmerges Garve 221

21:55

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu04 h. 10 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

22:55

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Wilno

Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu

22:55

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
Codziennie
22:10
Czas przejazdu04 h. 10 min
+1 dzień

Wilno

Przystanek, ul. Ukmerges Garve 221

02:20
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

85,60 
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu04 h. 10 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

01:40
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

102,78 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu04 h. 20 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

11:35

Ryga

Lotnisko międzynarodowe Ryga, ul. Tehnikas

105,97 
Codziennie
21:45
Czas przejazdu03 h. 55 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

01:40
+1 dzień

Ryga

Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1

105,97 
Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Ryga
Do miasta Wilno
Z miasta Ryga
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu