Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Valmiera — Ryga

Najlepsza oferta

Codziennie
07:51
Czas przejazdu01 h. 54 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
09:45
Ryga
22,19 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Valmiera — Ryga w 2019 roku

W poniedziałki
12:46
Czas przejazdu01 h. 49 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
14:35
Ryga
22,19 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
18:26
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
20:25
Ryga
22,19 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
05:01
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
07:00
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
06:06
Czas przejazdu02 h. 04 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
08:10
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
06:48
Czas przejazdu02 h. 17 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
09:05
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
07:16
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
09:15
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
09:21
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
11:20
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
11:01
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
13:00
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
11:41
Czas przejazdu01 h. 54 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
13:35
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
12:16
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
14:15
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
13:26
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
15:25
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
13:56
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
15:55
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
14:46
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
16:45
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
15:41
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
17:40
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
16:16
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
18:15
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
17:11
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
19:10
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
20:06
Czas przejazdu01 h. 59 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
22:05
Ryga
22,43 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
04:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
07:00
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
05:40
Czas przejazdu02 h. 05 min
Valmiera
07:45
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
05:55
Czas przejazdu02 h. 15 min
Valmiera
08:10
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
06:40
Czas przejazdu02 h. 25 min
Valmiera
09:05
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
07:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
09:15
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
W dni powszednie
07:10
Czas przejazdu01 h. 55 min
Valmiera
09:05
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
07:40
Czas przejazdu02 h. 05 min
Valmiera
09:45
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
W poniedziałki
08:50
Czas przejazdu02 h. 05 min
Valmiera
Valmieras AO (8344), Valmiera
10:55
Ryga
Międzynarodowy dworzec autobusowy Ryga, ul. Pragas 1
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
09:10
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
11:20
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
10:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
13:00
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu02 h. 05 min
Valmiera
13:35
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
12:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
14:15
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
W poniedziałki
12:35
Czas przejazdu02 h. 00 min
Valmiera
14:35
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
13:15
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
15:25
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
15:55
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
14:35
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
16:45
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
W dni powszednie
15:15
Czas przejazdu01 h. 55 min
Valmiera
17:10
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
17:40
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
18:15
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
19:10
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
W poniedziałki
17:50
Czas przejazdu02 h. 00 min
Valmiera
19:50
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
18:15
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
20:25
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu02 h. 05 min
Valmiera
21:05
Ryga
23,14 
Przewoźnik: AS "Nordeka"
Ocena:
Codziennie
19:55
Czas przejazdu02 h. 10 min
Valmiera
22:05
Ryga
23,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
17:55
Czas przejazdu02 h. 30 min
Valmiera
20:25
Ryga
23,87 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
17:35
Czas przejazdu02 h. 50 min
Valmiera
20:25
Ryga
27,07 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Valmiera
Do miasta Ryga
Do miasta Valmiera
Z miasta Ryga
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu