Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Praga - Lipsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Lipsk

Najlepsza oferta

pon, śro
05:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
08:30
Lipsk
Przystanek, Goethestrasse
67,91 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Praga — Lipsk w 2019 roku

Poza nie
15:05
Czas przejazdu03 h. 15 min
Praga
Dworzec Kolejowy Hlavni, ul. Wilsonova 8
18:20
Lipsk
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse
87,31 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
08:50
Czas przejazdu03 h. 20 min
Praga
Dworzec Kolejowy Hlavni, ul. Wilsonova 8
12:10
Lipsk
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse
107,10 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Lipsk
Do miasta Praga
Z miasta Lipsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu