Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusowePraga - Igława

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Igława

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W dni powszednie
14:10
Czas przejazdu01 h. 53 min
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
16:03
Igława
Jihlava [*CZ],,poliklinika, Jihlava
22,96 
Przewoźnik: ICOM Jihlava
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Praga — Igława w 2021 roku

W dni powszednie
15:55
Czas przejazdu01 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
17:30
Igława
Jihlava [*CZ],,aut.nádr., Jihlava
24,24 
Przewoźnik: Trado-Bus
Ocena:
W poniedziałki
18:10
Czas przejazdu02 h. 01 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
20:11
Igława
Jihlava [*CZ],,poliklinika, Jihlava
24,40 
Przewoźnik: ICOM Jihlava
Ocena:
W dni powszednie
13:50
Czas przejazdu02 h. 13 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
16:03
Igława
Jihlava [*CZ],,poliklinika, Jihlava
24,86 
Przewoźnik: ICOM Jihlava
Ocena:
W poniedziałki
20:20
Czas przejazdu01 h. 53 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
22:13
Igława
Jihlava [*CZ],,aut.nádr., Jihlava
27,10 
Przewoźnik: Tredos
Ocena:
W poniedziałki
08:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
10:10
Igława
27,20 
Przewoźnik: Tredos
Ocena:
pon, pią
10:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
12:10
Igława
27,20 
Przewoźnik: Tredos
Ocena:
Poza nie
14:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
16:10
Igława
27,20 
Przewoźnik: Tredos
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
14:10
Igława
27,50 
Przewoźnik: Tredos
Ocena:
Poza śro i nie
16:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
18:10
Igława
27,50 
Przewoźnik: Tredos
Ocena:
Poza śro i nie
18:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
20:10
Igława
27,50 
Przewoźnik: Tredos
Ocena:
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
18:35
Igława
28,17 
Przewoźnik: ZDS PSOTA
Ocena:
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu01 h. 50 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
09:20
Igława
28,58 
Przewoźnik: ZDS PSOTA
Ocena:
pon, wto, sob
15:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
16:45
Igława
28,58 
Przewoźnik: ZDS PSOTA
Ocena:
W dni powszednie
13:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
14:45
Igława
28,71 
Przewoźnik: ZDS PSOTA
Ocena:
W poniedziałki
14:50
Czas przejazdu01 h. 42 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
16:32
Igława
28,88 
Przewoźnik: Interbus Praha
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
15:35
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
31,50 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Poza wto
06:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
07:35
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
34,61 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Poza wto
10:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
11:35
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
34,61 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Poza wto
12:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
13:35
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
34,61 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, wto, śro
18:30
Czas przejazdu01 h. 35 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
20:05
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
34,61 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Igława
Do miasta Praga
Z miasta Igława
Informacje o trasie autobusu Praga — Igława
21
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 46 min.
Szacowany czas podróży
06:00 — 07:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:20 — 22:13
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
29 — 33 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami