Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Polkowice — Kołobrzeg

Najlepsza oferta

Codziennie
07:36
Czas przejazdu07 h. 20 min

Polkowice

Dworzec autobusowy, ul. Młyńska 1

14:56

Kołobrzeg

ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK), Kołobrzeg

75,00 

Rozkład jazdy autobusów Polkowice — Kołobrzeg w 2019 roku

Codziennie
00:46
Czas przejazdu07 h. 20 min

Polkowice

Dworzec autobusowy, ul. Młyńska 1

08:06

Kołobrzeg

ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK), Kołobrzeg

75,00 
Codziennie
00:20
Czas przejazdu08 h. 45 min

Polkowice

Dworzec autobusowy, ul. Młyńska 1

09:05

Kołobrzeg

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 3

86,70 
Popularne kierunki
Z miasta Polkowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu