Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Pilzno — Czerniowce w 2018 rok roku

13:00
Dworzec Autobusowy; ul. Husova 60
Czas przejazdu 27 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob, nie
13:00
PLZEN; Dworzec Autobusowy, Husova, 60
Czas przejazdu 27 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
czw, sob, nie
13:00
Czas przejazdu 27 h. 00 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy; ul. Husova 60

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

154
13:00
Pilzno
Dworzec Autobusowy; ul. Husova 60
15:55
Praga
"Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10"
18:35
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
20:25
Ołomuniec
"Olomouc; Olomouc"
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
"Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech); Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech)"
23:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
07:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
09:15
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
11:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
11:45
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
12:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
14:15
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
15:05
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
13:00
Czas przejazdu 27 h. 00 min
+1 dzień

Pilzno

PLZEN; Dworzec Autobusowy, Husova, 60

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

194
13:00
Pilzno
PLZEN; Dworzec Autobusowy, Husova, 60
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Pilzno
Do miasta Pilzno