Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Pilzno — Czerniowce w 2019 rok roku

czw, sob, nie
13:00
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

154,08 
13:00
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
15:55
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
20:25
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
08:45
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:15
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:45
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
12:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
14:15
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
15:05
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
13:00
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

190,00 
13:00
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
pon, wto, pią
13:00
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

17:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

190,76 
13:00
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
15:25
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:05
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
20:50
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
––:––
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
23:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
10:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:00
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
12:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
13:00
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:20
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
15:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
16:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
17:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Pilzno
Do miasta Pilzno
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!