Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Płock — Śniatyn w 2019 rok roku

04:30
Dworzec Kolejowy Płock, ul. Dworcowa
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:20
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
04:30
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
w drodze 17 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:20
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, nie
21:40
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
w drodze 16 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:40
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
w drodze 16 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Płock — Śniatyn w 2019 rok roku

25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
04:30
18 godz. 50 min w drodze

Płock

Dworzec Kolejowy Płock, ul. Dworcowa

23:20

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

100,00 
04:25
Płock
Dworzec Kolejowy Płock, ul. Dworcowa
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
Lotnisko Modlin, ul. Thommee 1 A
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
pon, śro, czw, nie
04:30
17 godz. 50 min w drodze

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

23:20

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

144,20 
04:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
21:40
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Płock

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46

14:30
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

161,62 
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
12:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:30
+1 dzień
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Codziennie
21:40
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Płock

Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40

14:40
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

173,40 
21:40
Płock
Przystanek, Aleja Stanisława Jachowicza 40
14:40
+1 dzień
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
Popularne kierunki
Do miasta Śniatyn
Z miasta Śniatyn
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!