Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Płońsk — Gdańsk

Najlepsza oferta

Codziennie
16:20
Czas przejazdu04 h. 35 min

Płońsk

Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 51

20:55

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

45,15 

Rozkład jazdy autobusów Płońsk — Gdańsk w 2019 rok

Codziennie
14:10
Czas przejazdu04 h. 45 min

Płońsk

Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 51

18:55

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

45,15 
Codziennie
01:15
Czas przejazdu05 h. 22 min

Płońsk

Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 51

06:37

Gdańsk

Pętla tramwajowa Oliwa, al. Grunwaldzka

46,20 
Codziennie
02:56
Czas przejazdu04 h. 05 min

Płońsk

Płońsk, Warszawska

07:01

Gdańsk

Gdańsk, 3-go Maja

46,35 
Popularne kierunki
Do miasta Gdańsk
Z miasta Gdańsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu