Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Odessa — Sumy

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

03:00
+1 dzień

Sumy

Dworzec autobusowy Sumy, ul. Stepana Bandery 40

121,96 

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Sumy w 2019 rok

Codziennie
09:00
Czas przejazdu10 h. 00 min

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

19:00

Sumy

Dworzec autobusowy Sumy, ul. Stepana Bandery 40

121,96 
Dni nieparzyste
13:00
Czas przejazdu10 h. 00 min

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

23:00

Sumy

Dworzec autobusowy Sumy, ul. Stepana Bandery 40

121,96 
Dni parzyste
15:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

01:00
+1 dzień

Sumy

Dworzec autobusowy Sumy, ul. Stepana Bandery 40

121,96 
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Sumy
Do miasta Odessa
Z miasta Sumy
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu