Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Odessa — Hajworon

Najlepsza oferta

Codziennie
15:10
Czas przejazdu04 h. 35 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

19:45

Hajworon

Dworzec kolejowy Gayvoron, provulok Vokzalnyi 1A

31,38 

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Hajworon w 2019 rok

Codziennie
15:10
Czas przejazdu04 h. 35 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

19:45

Hajworon

Dworzec kolejowy Gayvoron, provulok Vokzalnyi 1A

31,39 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu04 h. 27 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

20:47

Hajworon

ГАЙВОРОН,

37,20 
Codziennie
05:50
Czas przejazdu04 h. 45 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

10:35

Hajworon

ГАЙВОРОН,

39,26 
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Hajworon
Do miasta Odessa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu