Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Głowno w 2019 rok roku

22:00
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
w drodze 33 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:35+2 dni
Przystanek, ul. Łódzka 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
w drodze 33 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:35+2 dni
Przystanek, ul. Łódzka 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Głowno w 2019 rok roku

Codziennie
22:00
33 godz. 35 min w drodze
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

07:35
+2 dni

Głowno

Przystanek, ul. Łódzka 8

140,63 
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
22:25
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:30
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
06:45
Bramki
Przystanek, ul. Łódzka 40
07:00
Sochaczew
Przystanek 04, pl. św. Dominika (ul. Płocka)
07:15
Łowicz
Przystanek, ul. Warszawska 9a
07:35
+2 dni
Głowno
Przystanek, ul. Łódzka 8
Punkty pośrednie (26)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
22:30
33 godz. 5 min w drodze
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

07:35
+2 dni

Głowno

Przystanek, ul. Łódzka 8

140,63 
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
22:25
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:30
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
06:45
Bramki
Przystanek, ul. Łódzka 40
07:00
Sochaczew
Przystanek 04, pl. św. Dominika (ul. Płocka)
07:15
Łowicz
Przystanek, ul. Warszawska 9a
07:35
+2 dni
Głowno
Przystanek, ul. Łódzka 8
Punkty pośrednie (26)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Odessa
Z miasta Głowno
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!