Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowogród Wołyński — Konin w 2018 rok roku

22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:45+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:45+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
22:20
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:45+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:05
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
Czas przejazdu 16 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:05
Dw.A., ul. Szewczenka 45; Nowogród-Wołyński
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dw.A., ul. Grunwaldzka 4; Konin
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

14:45
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

145
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
+1 dzień
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
22:20
Czas przejazdu 18 h. 15 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

16:35
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

145
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W środy
22:20
Czas przejazdu 18 h. 15 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

16:35
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

145
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

14:45
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

145
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
+1 dzień
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
22:20
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

14:45
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

145
22:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
+1 dzień
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:05
Czas przejazdu 16 h. 25 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

10:30
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

145
18:05
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
19:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:00
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
22:40
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
08:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
10:30
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:05
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dw.A., ul. Szewczenka 45; Nowogród-Wołyński

10:30
+1 dzień

Konin

Dw.A., ul. Grunwaldzka 4; Konin

160
18:05
Nowogród Wołyński
Dw.A., ul. Szewczenka 45; Nowogród-Wołyński
10:30
+1 dzień
Konin
Dw.A., ul. Grunwaldzka 4; Konin
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Konin
Z miasta Konin