Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lida — Nowogródek

Najlepsza oferta

Codziennie
09:10
Czas przejazdu50 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

10:00

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

8,64 

Rozkład jazdy autobusów Lida — Nowogródek w 2019 roku

Codziennie
07:45
Czas przejazdu01 h. 15 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

09:00

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

9,79 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 15 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

13:45

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

9,79 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu01 h. 15 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

18:15

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

9,79 
Codziennie
06:25
Czas przejazdu01 h. 25 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

07:50

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

10,91 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu01 h. 33 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

12:03

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

10,91 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu01 h. 33 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

15:18

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

10,91 
pon, wto, śro
15:15
Czas przejazdu01 h. 33 min

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

16:48

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

10,91 
Popularne kierunki
Z miasta Lida
Do miasta Lida
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu