Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Lida – Wilno

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wilno — Lida

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
12:30
Czas przejazdu03 h. 35 min

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

16:05

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulvar Knyazya Gyedyemina 1

20,66 

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Lida w 2019 rok roku

pon, śro, sob
13:30
Czas przejazdu02 h. 35 min

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

16:05

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulvar Knyazya Gyedyemina 1

20,66 
W poniedziałki
08:20
Czas przejazdu03 h. 20 min

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

12:40

Lida

Lida, Lida

25,98 
pon, wto, pią, sob, nie
09:20
Czas przejazdu03 h. 20 min

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

12:40

Lida

Lida, Lida

26,09 
W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu02 h. 53 min

Wilno

Vilnius, Vilnyus

18:53

Lida

Lida, Lida

28,27 
pon, wto, pią, sob, nie
16:00
Czas przejazdu03 h. 10 min

Wilno

Vilnius, Vilnyus

19:10

Lida

Lida, Lida

28,39 
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu03 h. 00 min

Wilno

Vilnius, Vilnyus

21:00

Lida

Lida, Lida

28,39 
Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Lida
Do miasta Wilno
Z miasta Lida
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu