Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Nowogródek — Lida

Najlepsza oferta

W poniedziałki
16:41
Czas przejazdu57 min

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

17:38

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

8,66 

Rozkład jazdy autobusów Nowogródek — Lida w 2019 roku

Codziennie
05:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

06:55

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

9,79 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu01 h. 05 min

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

11:45

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

9,79 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

15:55

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

9,79 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu01 h. 33 min

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

14:13

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

10,91 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu01 h. 33 min

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

17:53

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

10,91 
pon, wto, śro
17:25
Czas przejazdu01 h. 33 min

Nowogródek

НОВОГРУДОК_АВ -- Беларусь, Novogrudok

18:58

Lida

Dworzec autobusowy Centralny, bulwar Knyazya Gyedyemina 1

10,91 
Popularne kierunki
Do miasta Lida
Z miasta Lida
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu