Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweLegnica - Venlo

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Legnica — Venlo

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, czw
21:45
Czas przejazdu10 h. 45 min
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
08:30
+1 dzień
Venlo
Dworzec kolejowy Central, ul. Stationsplain
198,90 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Venlo w 2021 roku

pon, wto, śro, sob
20:20
Czas przejazdu12 h. 40 min
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
09:00
+1 dzień
Venlo
Dworzec kolejowy Central, ul. Stationsplain
250,00 
Przewoźnik: SANDRA-MADELTRANS
Ocena:
pon, czw, sob
16:15
Czas przejazdu11 h. 45 min
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
04:00
+1 dzień
Venlo
Dworzec kolejowy Central, ul. Stationsplain
260,10 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Venlo
Z miasta Venlo
Informacje o trasie autobusu Legnica — Venlo
3
Liczba autobusów w kierunku
11 godz. 43 min.
Szacowany czas podróży
16:15 — 04:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:45 — 08:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)