Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kutno — Zaporoże w 2019 rok roku

13:45
Przystanek; ul. Oporowska 10
Czas przejazdu 35 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:10+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:30
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
Czas przejazdu 25 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:20+1 dzień
Przystanek; ploshcha Svobody
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 27.01, 03.02, 10.02...
W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu 35 h. 25 min
+2 dni

Kutno

Przystanek; ul. Oporowska 10

02:10
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

160
13:45
Kutno
Przystanek; ul. Oporowska 10
02:10
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 20.01, 27.01, 03.02, 10.02...
19:30
Czas przejazdu 25 h. 50 min
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

21:20
+1 dzień

Zaporoże

Przystanek; ploshcha Svobody

195
19:30
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
22:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
05:25
Kowel
"Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1"
06:45
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
08:00
Równe
"Dworzec autobusowy Czajka; ul. Haharina 16B"
10:15
Żytomierz
"Przystanek; pl. Peremohy 3"
12:15
Kijów
"Metro Kharkiwska (McDonald's); al. Mykoly Bazhana 3B"
12:45
Kijów
"Metro Kharkiwska (McDonald's); al. Mykoly Bazhana 3B"
16:30
Połtawa
"Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom"
17:30
Krasnohrad
"Dworzec autobusowy Krasnohrad; ul. Poltavska 91"
19:20
Nowomoskowsk
"Przystanek; ul. Hetmanska 34"
20:00
Dnipro
"Cyrk; ul. Siczeslawska Naberezhna 29A"
21:20
+1 dzień
Zaporoże
Przystanek; ploshcha Svobody
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Zaporoże
Do miasta Kutno
Z miasta Zaporoże
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!