Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Korelicze — Grodno w 2018 rok roku

11:00
КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici
Czas przejazdu 03 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:10
КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici
Czas przejazdu 04 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10
Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:10
КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici
Czas przejazdu 02 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00
Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
Codziennie
11:00
Czas przejazdu 03 h. 00 min

Korelicze

КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici

14:00

Grodno

Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A

22
11:00
Korelicze
КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici
14:00
Grodno
Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A
  • Autobus
  • междугородный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ИП Ахремчик

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:10
Czas przejazdu 04 h. 00 min

Korelicze

КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici

17:10

Grodno

Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A

24
13:10
Korelicze
КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici
17:10
Grodno
Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A
  • Autobus
  • междугородный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ГП АП г.Гродно

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
06:10
Czas przejazdu 02 h. 50 min

Korelicze

КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici

09:00

Grodno

Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A

24
06:10
Korelicze
КОРЕЛИЧИ_АС -- Беларусь; Korelici
09:00
Grodno
Dworzec autobusowy "Grodno"; ulica Krasnoarmejska; dom 7A
  • Autobus
  • междугородный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ИП Юневич

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Grodno
Do miasta Korelicze
Z miasta Grodno