Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweKolonia - Legnica

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kolonia — Legnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, sob
15:30
Czas przejazdu12 h. 20 min
Kolonia
Przystanek autobusowy Lotnisko Koln Bonn, Kennedystrasse
03:50
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
286,00 
Przewoźnik: SANDRA-MADELTRANS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kolonia — Legnica w 2020 roku

Codziennie
16:10
Czas przejazdu13 h. 35 min
Kolonia
Przystanek Lotnisko Koln-Bonn (w poblizu parkhaus 2), Kennedystrasse
05:45
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
310,08 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kolonia
Do miasta Kolonia
Z miasta Legnica
Informacje o trasie autobusu Kolonia — Legnica
2
Liczba autobusów w kierunku
12 godz. 57 min.
Szacowany czas podróży
15:30 — 03:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:10 — 05:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
242 — 305 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami