Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gdynia — Amsterdam

Najlepsza oferta

W poniedziałki
14:45
Czas przejazdu19 h. 25 min
+1 dzień

Gdynia

GDYNIA, Dworzec PKS, stan. 6, Plac Konstytucji

10:10
+1 dzień

Amsterdam

AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein

213,18 

Rozkład jazdy autobusów Gdynia — Amsterdam w 2019 rok

Codziennie
18:20
Czas przejazdu18 h. 05 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:25
+1 dzień

Amsterdam

Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein, Amsterdam

220,00 
pon, czw, sob
10:50
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Gdynia

GDYNIA, Dworzec PKS, stan. 6, Plac Konstytucji

07:00
+1 dzień

Amsterdam

AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein

275,40 
Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Amsterdam
Do miasta Gdynia
Z miasta Amsterdam
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu