Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gdańsk — Sopot

Najlepsza oferta

Codziennie
07:01
Czas przejazdu15 min

Gdańsk

Gdańsk, 3-go Maja

07:16

Sopot

Sopot, Al. Niepodległości

5,15 

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Sopot w 2019 rok

Poza pią i nie
16:55
Czas przejazdu20 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

17:15

Sopot

Dworzec autobusowy Boh. M. Cassino Al. Niepodległości, ul. Generała Władysława Sikorskiego 8/10

5,25 
Codziennie
06:09
Czas przejazdu33 min

Gdańsk

Gdańsk, Gdańsk, Rafineria 1110

06:42

Sopot

Sopot, Sopot, Niepodległości PKP

12,60 
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Sopot
Do miasta Gdańsk
Z miasta Sopot
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu