Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Essen - Częstochowa

od 199 zł, 20 lis

Rozkład jazdy autobusów Essen — Częstochowa w 2018 rok roku

14:05
Fernreisebusbahnhof, Südseite Hbf/Freiheit; Essen
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:50+1 dzień
Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
18:10
Hbf- Südseite, Freiheit; Essen
Czas przejazdu 14 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:50+1 dzień
Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią
17:40
ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit
Czas przejazdu 16 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:30+1 dzień
Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, sob, nie
pon, sob
14:05
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Essen

Fernreisebusbahnhof, Südseite Hbf/Freiheit; Essen

08:50
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47

199
14:05
Essen
Fernreisebusbahnhof, Südseite Hbf/Freiheit; Essen
08:50
+1 dzień
Częstochowa
Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią
18:10
Czas przejazdu 14 h. 40 min
+1 dzień

Essen

Hbf- Südseite, Freiheit; Essen

08:50
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47

263
18:10
Essen
Hbf- Südseite, Freiheit; Essen
08:50
+1 dzień
Częstochowa
Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, sob, nie
17:40
Czas przejazdu 16 h. 50 min
+1 dzień

Essen

ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit

10:30
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47

319
17:40
Essen
ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit
10:30
+1 dzień
Częstochowa
Dworzec Autobusowy; Al. Wolności 45/47
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Essen
Do miasta Essen