Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Dolina - Ołomuniec

od 111 zł, 20 lis

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Ołomuniec w 2018 rok roku

13:30
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
Czas przejazdu 14 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
03:55+1 dzień
zatrzymują się na żądanie; Olomouc
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw
wto, czw
13:30
Czas przejazdu 14 h. 25 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A

03:55
+1 dzień

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie; Olomouc

191
13:30
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A
14:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
15:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
16:10
Lviv railway station
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Rzeszów
"Dworzec PKP - Wagabunda; plac Dworcowy 1"
22:25
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
03:55
+1 dzień
Ołomuniec
zatrzymują się na żądanie; Olomouc
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Dolina