Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dolina — Ołomuniec

Najlepsza oferta

Codziennie
18:05
Czas przejazdu14 h. 35 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ,

123,52 

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Ołomuniec w 2019 rok roku

Codziennie
18:05
Czas przejazdu13 h. 35 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

138,29 
24.05, 26.05, 28.05, 30.05...
18:05
Czas przejazdu13 h. 35 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

138,29 
śro, sob, nie
19:30
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:50
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

138,29 
wto, pią
12:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

145,98 
śro, sob, nie
12:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

145,98 
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

145,98 
W czwartki
12:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

145,98 
wto, śro, czw, sob
13:30
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

03:30
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

145,98 
wto, czw, pią
19:35
Czas przejazdu12 h. 25 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

145,98 
W poniedziałki
19:35
Czas przejazdu12 h. 25 min
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

145,98 
W piątki
14:05
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

03:25
+1 dzień

Ołomuniec

Przystanek autobusowy Olomouc, 368 km

152,11 
pon, wto
11:35
Czas przejazdu36 h. 00 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

22:35
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ,

157,47 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

02:35
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ,

194,10 
Codziennie
19:35
Czas przejazdu14 h. 05 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

08:40
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ,

211,73 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

02:30
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ,

247,05 
Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Dolina
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu