Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Ołomuniec w 2019 rok roku

W piątki
14:05
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

03:25
+1 dzień

Ołomuniec

Przystanek autobusowy Olomouc, 368 km

123,25 
14:00
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:50
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
03:25
+1 dzień
Ołomuniec
Przystanek autobusowy Olomouc, 368 km
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denysivka-plus
  • MAN S2000
27.03, 29.03, 31.03, 02.04, 04.04...
18:05
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

131,82 
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
18:25
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
18:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
Przystanek PPC, Nowy Bohumin
07:40
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
18:05
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

131,82 
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
18:25
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
18:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
Przystanek PPC, Nowy Bohumin
07:40
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
śro, sob, nie
19:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:50
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

131,82 
19:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:25
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:15
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
––:––
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
08:50
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
wto, śro, czw, sob
13:30
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

03:30
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

132,26 
13:25
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
16:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
22:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:00
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
02:30
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
03:30
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
śro, sob, nie
12:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

139,14 
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:00
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
02:00
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
W czwartki
12:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

139,14 
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:00
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
02:00
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
W poniedziałki
12:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

139,14 
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:40
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
02:00
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
wto, pią
12:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

02:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

139,14 
11:50
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:55
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
02:00
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
wto, czw, pią
19:35
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

139,14 
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
06:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
07:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
08:00
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan
W poniedziałki
19:35
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:00
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni

139,14 
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:35
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
21:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
06:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
07:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
08:00
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan
pon, wto, śro, czw
11:35
36 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

22:35
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ, null

150,56 
11:35
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
22:35
+1 dzień
Ołomuniec
ОЛОМОУЦ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO S.R.O
  • НЕОПЛАН-50
pon, wto, czw, pią, sob, nie
19:35
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ, null

156,71 
19:35
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
07:40
+1 dzień
Ołomuniec
ОЛОМОУЦ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO S.R.O
  • НЕОПЛАН-47
pon, śro, pią, nie
10:20
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

02:35
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ, null

191,52 
10:20
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
02:35
+1 dzień
Ołomuniec
ОЛОМОУЦ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VITAL EURO TRANS
  • НЕОПЛАН_49
Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Dolina
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży