Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Ołomuniec w 2019 rok roku

18:05
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
w drodze 14 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią, nie
19:30
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
19:35
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
zatrzymują się na żądanie, Olomouc
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią
14:05
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Przystanek autobusowy Olomouc, 368 km
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
12:00
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
w drodze 10 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
zatrzymują się na żądanie, Olomouc
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
12:00
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
w drodze 12 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
zatrzymują się na żądanie, Olomouc
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
12:00
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
w drodze -34 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00
zatrzymują się na żądanie, Olomouc
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
w drodze 10 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
zatrzymują się na żądanie, Olomouc
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
13:30
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
w drodze 14 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
zatrzymują się na żądanie, Olomouc
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią
19:35
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
zatrzymują się na żądanie, Olomouc
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:35
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
ОЛОМОУЦ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:35
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
w drodze 36 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35+1 dzień
ОЛОМОУЦ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
16:15
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
ОЛОМОУЦ, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, nie

Rozkład jazdy autobusów Dolina — Ołomuniec w 2019 rok roku

wto, czw, pią, nie
18:05
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

126,48 
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
18:25
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
18:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
Przystanek PPC, Nowy Bohumin
07:40
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
śro, sob, nie
19:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

08:50
+1 dzień

Ołomuniec

Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37

126,48 
19:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:25
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:15
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
––:––
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
08:50
+1 dzień
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
wto, czw, pią
19:35
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

07:45
+1 dzień

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie, Olomouc

133,51 
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Stryj, Stryj
21:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
07:45
+1 dzień
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan
W piątki
14:05
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

03:25
+1 dzień

Ołomuniec

Przystanek autobusowy Olomouc, 368 km

139,12 
14:00
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:50
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
03:25
+1 dzień
Ołomuniec
Przystanek autobusowy Olomouc, 368 km
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denysivka-plus
  • MAN S2000
W czwartki
12:00
10 godz. 30 min w drodze

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

22:30

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie, Olomouc

140,54 
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:30
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
22:30
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
wto, pią
12:00
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

00:30
+1 dzień

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie, Olomouc

140,54 
11:50
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
12:50
Stryj
Stryj, Stryj
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:55
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
+1 dzień
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
W poniedziałki
12:00
-34 godz. 0 min w drodze

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

02:00

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie, Olomouc

140,54 
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:00
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
śro, sob, nie
12:00
10 godz. 30 min w drodze

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

22:30

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie, Olomouc

140,54 
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:30
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
22:30
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
wto, czw, pią
13:30
14 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

03:55
+1 dzień

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie, Olomouc

140,54 
13:25
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
16:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
22:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:55
+1 dzień
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
W poniedziałki
19:35
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Przystanek, ul. Pryvokzalna 1

07:45
+1 dzień

Ołomuniec

zatrzymują się na żądanie, Olomouc

140,54 
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Stryj, Stryj
21:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
07:45
+1 dzień
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan
W poniedziałki
19:35
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

07:40
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ, null

190,31 
19:35
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
07:40
+1 dzień
Ołomuniec
ОЛОМОУЦ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO S.R.O
  • НЕОПЛАН-47
pon, wto, śro
11:35
36 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

22:35
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ, null

194,87 
11:35
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
22:35
+1 dzień
Ołomuniec
ОЛОМОУЦ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ГОНЧАРСКИЙ І.І.(ФОП)
  • НЕОПЛАН-50
pon, śro, nie
16:15
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Dolina

Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A

02:30
+1 dzień

Ołomuniec

ОЛОМОУЦ, null

237,25 
16:15
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
02:30
+1 dzień
Ołomuniec
ОЛОМОУЦ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • REGA SRO
  • НЕОПЛАН-47
Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Dolina
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!