Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czerniowce — Solnechnyy bereg

Najlepsza oferta

śro, sob
16:00
Czas przejazdu18 h. 45 min
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

10:45
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag

82,83 

Rozkład jazdy autobusów Czerniowce — Solnechnyy bereg w 2019 rok

21.08, 24.08, 28.08, 31.08...
14:00
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

07:25
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Parking Doris, Slanchev Bryag

113,41 
21.08, 24.08, 28.08, 31.08, 04.09...
16:45
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

10:10
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Parking Doris, Slanchev Bryag

137,79 
20.08, 21.08, 22.08, 23.08, 24.08...
15:30
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

11:40
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag

152,61 
21.08, 24.08, 28.08, 31.08...
16:45
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

10:10
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Parking Doris, Slanchev Bryag

182,61 
24.08, 28.08, 31.08...
13:30
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Czerniowce

Stacja paliw Amic Energy, wioska Korowyja, ul. Holowna 9 (obwodnica)

10:10
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Parking Doris, Slanchev Bryag

205,43 
21.08, 24.08, 28.08, 31.08, 04.09...
13:00
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

09:40
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi

276,69 
21.08, 24.08, 28.08, 31.08, 04.09...
13:00
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

09:40
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kuban, bulwar Nesebr

276,69 
21.08, 24.08, 28.08, 31.08, 04.09...
13:00
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

09:40
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek (300 m od dworca autobusowego), ul. Pjrwa

276,69 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu-30 h. 45 min

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

10:05

Solnechnyy bereg

Hotel Kotva, ul. Khan Krum

276,69 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

09:30
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Helena Park, ul. Sweti Wlasyi

276,69 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

09:40
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Kuban, bulwar Nesebr

276,69 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Czerniowce

Centrun handlowe Epicentr K, ul. Khotynska 10

09:50
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek (300 m od dworca autobusowego), ul. Pjrwa

276,69 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu