Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerniowce — Solnechnyy bereg w 2019 rok roku

01.05, 08.05, 22.05, 29.05, 01.06...
15:30
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Stacja benzynowa Lukoil, al. Nezalezhnosti

11:40
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Przystanek "Disko "Grand"", bulwar Nesebr

172,96 
15:25
Czerniowce
Stacja benzynowa Lukoil, al. Nezalezhnosti
17:00
Porubne checkpoint (Ukraine/Romania)
Przystanek PPC, Parubnoje
08:25
Balchik
Stacja benzynowa Lafi, ul. Dunaw 48
08:55
Albena
Dworzec autobusowy, Albena, 9620
09:15
Kranevo
Kranevo, Kranevo
09:45
Zolotyye peski
Zolotyye peski, Zolotyye peski
10:05
Saints Constantine and Helena
Solnechnyy bereg, Bułgaria
10:30
Varna
Varna, Varna
10:55
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
11:30
Elenite
Elenite, Elenite
11:40
+1 dzień
Solnechnyy bereg
Przystanek "Disko "Grand"", bulwar Nesebr
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "E. Line Tour" PP
  • Setra
śro, sob
16:00
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

автомобільна заправка " Lukoil ", с. Коровия, вул. Головна, 9

10:45
+1 dzień

Solnechnyy bereg

Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag

218,96 
15:50
Czerniowce
Solnechnyy bereg, Bułgaria
18:30
Reni checkpoint (Ukraine/Romania)
Solnechnyy bereg, Bułgaria
08:15
Albena
Solnechnyy bereg, Bułgaria
08:30
Kranevo
Kranevo, Kranevo
08:45
Zolotyye peski
Zolotyye peski, Zolotyye peski
09:00
Sv. Konstantin i Yelena
Solnechnyy bereg, Bułgaria
09:15
Varna
Katedra, Sveti Sveti Kiril I Metodiy 2
10:15
Obzor
Dworzec autobusowy, ul. Rila
10:45
+1 dzień
Solnechnyy bereg
Hotel Riva, ul. Slanchev Bryag
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ALF Turistychny Operator
  • Неоплан 117
Popularne kierunki
Z miasta Solnechnyy bereg
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!