Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czerkasy — Kaniów

Najlepsza oferta

Codziennie
14:45
Czas przejazdu01 h. 55 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

16:40

Kaniów

КАНІВ,

17,13 

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Kaniów w 2019 roku

Codziennie
14:30
Czas przejazdu02 h. 10 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:40

Kaniów

КАНІВ,

17,86 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu02 h. 20 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

17:00

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,88 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu01 h. 45 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

07:45

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu169 h. 50 min
+7 dni

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

08:40
+7 dni

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
07:40
Czas przejazdu01 h. 40 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

09:20

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu01 h. 45 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

10:15

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu01 h. 21 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

10:51

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu02 h. 00 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

12:00

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
11:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

13:10

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 53 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

13:53

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 35 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

14:05

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
13:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

15:10

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 50 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

15:50

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

16:25

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 47 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

17:47

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu25 h. 36 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

18:06
+1 dzień

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
17:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

18:55

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
18:40
Czas przejazdu02 h. 09 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

20:49

Kaniów

КАНІВ АВТО-РІКА,

17,96 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu04 h. 20 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

17:00

Kaniów

КАНІВ,

29,70 
Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Kaniów
Do miasta Czerkasy
Z miasta Kaniów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu