Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Częstochowa — Eindhoven w 2018 rok roku

17:20
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw
16:00
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan; Eindhoven
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią
10:15
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, sob
pon, śro, czw
17:20
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47

09:30
+1 dzień

Eindhoven

EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2

183
17:20
Częstochowa
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
09:30
+1 dzień
Eindhoven
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią
16:00
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47

09:10
+1 dzień

Eindhoven

Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan; Eindhoven

259
16:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
09:10
+1 dzień
Eindhoven
Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan; Eindhoven
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, sob
10:15
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47

05:00
+1 dzień

Eindhoven

EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2

266
10:15
Częstochowa
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
05:00
+1 dzień
Eindhoven
EINDHOVEN; przystanek - John F Kennedylaan 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Eindhoven
Z miasta Eindhoven