Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweBrześć - Wołkowysk

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brześć — Wołkowysk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Brześć
19:45
Wołkowysk
23,45 
Przewoźnik: Ф-л "Автовокзал г. Гродно"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brześć — Wołkowysk w 2021 roku

Codziennie
05:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Brześć
08:10
Wołkowysk
26,35 
Przewoźnik: ОАО "Брестский автобусный парк"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
07:40
Czas przejazdu03 h. 33 min
Brześć
11:13
Wołkowysk
28,87 
Przewoźnik: ОАО "Брестский автобусный парк"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu04 h. 15 min
Brześć
15:45
Wołkowysk
33,34 
Przewoźnik: Ф-л "АП №4 г.Волковыск"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Poza czw i sob
14:30
Czas przejazdu03 h. 50 min
Brześć
18:20
Wołkowysk
41,44 
Przewoźnik: Ф-л " АТП-12 г.Щучин"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Brześć — Wołkowysk
5
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 24 min.
Szacowany czas podróży
05:30 — 08:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:00 — 19:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
30 — 42 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami