Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweBrno - Roznava

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Roznava

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza śro
20:20
Czas przejazdu07 h. 35 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
03:55
+1 dzień
Roznava
89,16 
Przewoźnik: Tourbus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brno — Roznava w 2021 roku

Poza śro
08:45
Czas przejazdu08 h. 30 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
17:15
Roznava
89,16 
Przewoźnik: Tourbus
Ocena:
pon, wto, śro, czw
15:00
Czas przejazdu07 h. 10 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
22:10
Roznava
Rožňava [*SK],,AS, Roznava
96,86 
Przewoźnik: SAD Humenné
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Brno
Informacje o trasie autobusu Brno — Roznava
3
Liczba autobusów w kierunku
7 godz. 45 min.
Szacowany czas podróży
08:45 — 17:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:20 — 03:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
91 — 91 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami