Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łomża — Ełk

Najlepsza oferta

Codziennie
13:40
Czas przejazdu01 h. 43 min

Łomża

Łomża, Łomża, Dworzec Autobusowy

15:23

Ełk

Ełk, Ełk, Dworzec Autobusowy

19,95 

Rozkład jazdy autobusów Łomża — Ełk w 2019 roku

Codziennie
03:10
Czas przejazdu01 h. 32 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

04:42

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

23,10 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu01 h. 27 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

18:27

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

23,10 
W poniedziałki
00:30
Czas przejazdu01 h. 32 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

02:02

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

24,15 
Codziennie
08:50
Czas przejazdu01 h. 42 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

10:32

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

24,15 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu01 h. 32 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

13:42

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

24,15 
Codziennie
14:53
Czas przejazdu01 h. 34 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

16:27

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

24,15 
Codziennie
18:13
Czas przejazdu01 h. 34 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

19:47

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

24,15 
Codziennie
20:10
Czas przejazdu01 h. 37 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

21:47

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

24,15 
Codziennie
22:23
Czas przejazdu01 h. 34 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

23:57

Ełk

Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego

24,15 
Popularne kierunki
Do miasta Ełk
Do miasta Łomża
Z miasta Ełk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu