Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Września — Sarny w 2019 rok roku

09:50
Przystanek, ul. Kolejowa 1
w drodze 15 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
09:50
WRZESNIA, Dworzec autobusowy ul.Kolejowa 2
w drodze 14 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto

Rozkład jazdy autobusów Września — Sarny w 2019 rok roku

pon, wto, czw, pią, sob, nie
09:50
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Września

Przystanek, ul. Kolejowa 1

01:30
+1 dzień

Sarny

Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39

102,00 
09:45
Września
Przystanek, ul. Kolejowa 1
10:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
12:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
14:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:50
Maniewicze
Dworzec autobusowy Manewiczi, ul. Lutska 9
01:30
+1 dzień
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaczynski Bus
  • Neoplan
pon, wto
09:50
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Września

WRZESNIA, Dworzec autobusowy ul.Kolejowa 2

01:45
+1 dzień

Sarny

Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39

142,80 
09:50
Września
WRZESNIA, Dworzec autobusowy ul.Kolejowa 2
01:45
+1 dzień
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaczyński BUS
Popularne kierunki
Z miasta Września
Do miasta Sarny
Do miasta Września
Z miasta Sarny
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!